Schůzky roku 2012/2013

Prázdniny se nám pomalu blíží ke konci ale za to schůzky ke krásnému dalšímu začátku..

Kdy letošní rok začneme?
V pátek 7. 9. 2012

A jak začneme?
Všichni společně. Na první schůzku můžeme do batůžků přibalit maminky, tatínky, babičky, dědečky a pro každého také nějakého toho špekáčka, aby bylo nad ohněm si, co opéct.

Co se dozvíme?
Nejdůležitější zprávou budou letošní schůzky, protože nás je opět víc a víc takže budeme mít dva oddíly vlčat a světlušek a jeden oddíl skautů a skautek s pár mladšími.

Předpokládané dělení dětí a dny schůzek:
1.oddíl: 1.-2. třída, schůzky ve středu od 16:00 do 18:00
2.oddíl: 3.-4. třída, schůzky v pátek od 16:00 do 18:00
3.oddíl: 5.-7. třída, schůzky v pondělí od 16:00 do 18:00

A dále se samozřejmně dozvíte, co na schůzky nosit, co zajímavého vás v letošním roce čeká, ...

Nějaký zábavný program?
Samozřejmně, že i ten na nás čeká. Mezi nejlepší atrakci řadím opět opékání špekáčků a kytaru, ale samozřejmě, že nás čekají i různé doprovodné hry a né jenom skautíky, ale i jejich rodiče. =)

Kdy bude konec první schůzky?
V 18:00 na Skautské základně. Ti rodiče, kteří se nebudou moci zúčastnit si prosím vyzvednou svého "raubíře" osobně.

Těšíme se
všichni z vedení i nevedení!