Netradičně tradiční pochod

Tě péro nádhery=)
Rok se sešel s rokem a sníh je opět tu.
Tepla bylo dosti a je čas opět dostatečně vymrznouti.
Což znamená že tu máme další pochod přes horské pláně, který se zapíše do historie.
Důležité informace: sejdeme se ve čtvrtek 27. prosince v 15:45 hodin ve městě Doudleby nad Orlicí.
Co sebou: Teplé - !!boty!! a všechno !!!oblečení (čepice, rukavice, ponožky vícekrát, atd atd.!!!, jídla dostatek na cestu, večeři, snídani, a celou denní cestu, kdo bude mít jídla málo bude ponechán ohladu. Něco na spaní tedy spacáka a károšku. A samozřejmě nějakou tu kačku s sebou, cca 250 korun českých.
Program: Cesta do ČK (ha a co to je?), přespání na místě k tomu určeném, a po ranním brzkém budíčku malý přejezd a lážo plážo 30km s ranečkem na zádech, směrem domů. Návrat v pátek a společné přespání na srubu do soboty. Takže nějaké to jídlo plus.

KDU UDOH TI RTT A OT LI U L U OOU KO IKU OTER RD KIAU N RU OTNH KLH OAU DUKN HHA U ER K UN LRU A IK TA =)
Těšíme se na hojnou účast.
Martin a Marfuška=)