Zápis z předtáborové schůzky:

 Prosíme o pomoc při stavbě tábora především v sobotu 1.7. od 8hod na skautské základně.
- jídlo a pití bude zajištěno po celí den, večer jako poděkování za pomoc bude grilovačka.
- děkuji za připomínku: dostatek použitelných šroubů na stany. - zařídím Víťas

 Při nástupu na tábor nezapomeňte na papíry dle pokynů k táboru – bezinfekčnost, posudek o zdravotní způsobilosti, očkovací průkaz, kartička zdravotního pojištěnce.

 Potvrzení o zaplacení tábora dostanete na vyžádání při nástupu do autobusu (4.7.).

 Prosím, nedávejte dětem s sebou mobily, tablety, MP3 a ostatní cennosti. (neručíme za ně) Používání je zakázáno mimo polední klid, při použití mimo tuto dobu budou zabaveny a vydány na konci tábora.
- elektronika ve vlhkém prostředí velice trpí.

 Veškeré léky odevzdejte naší zdravotnici před nástupu do autobusu. (včetně doplňků stravy, léků na alergii a dalších) Po dobu tábora jsme za ně zodpovědní.

 Při nástupu do autobusu budou děti kontrolované na vši, ten kdo je bude mít, bohužel, nepojede na tábor.

 O veškerých úrazech vašich dětí budete informováni.

 Prosíme, označte malým dětem své oblečení. A ať si dávají své věci do kufru samy, aby věděly, co mají s sebou a je jejich.

 Nezapomeňte dětem zabalit: pláštěnku/y (nikoliv nepromokavou bundu), holinky (nikoliv nepromokavé boty), něco na hlavu proti slunci, baterku a náhradní baterie.

 Stravování na táboře začne večeří, popřípadě odpolední svačinou. Nedávejte prosím dětem: řízky, buchty, ovoce...
- Omezte ,prosím, balíčky se sladkostmi. (sladkosti lákají mravence a čokoláda dlouho v teple nevydrží). Od nás dostávají dostatek sladkého (sušenky i sladká jídla). Stravování probíhá 5x až 7x denně, sušenky z domova nemají kdy sníst. A když jdou do obchodu tak si chtějí něco koupit.

 Na nošení jídla vhodné ešusy - celý set (velký ešus, malý ešus + víčko). Jiné misky nedoporučujeme, tříchodový oběd si v nich najednou neodnesou, znesnadňuje to výdej stravy.

 Návštěvy jsou zakázány – berte, prosím, ohled na ostatní děti, v případě potřeby se Vám ozveme.

 dejte prosím s sebou dětem bílé tričko na batikování.

V případě potřeby nás kontaktujte na: 604 111 157. Raději SMS, je tam špatný signál.

Víťas