Tábor 2015

Nazdar,
tábor BUDE!!!!
Zápis z předtáborové schůzky rodičů:
DŮLEŽITÉ:
Prosíme o pomoc při stavbě tábora především v sobotu od 8hod na skautské základně.
Při nástupu na tábor nezapomeňte na papíry dle pokynů k táboru.
Potvrzení o zaplacení tábora pro pojišťovnu dostanete při nástupu (1.7.).
Prosím, nedávejte dětem s sebou mobily, tablety, MP3 a ostatní cennosti. (neručíme za ně)
V případě potřeby nás kontaktujte na: 604 111 157. raději SMS děkuji.
Veškeré léky odevzdejte naší zdravotnici při nástupu do autobusu. (včetně doplňků stravy, léků na alergii a dalších) Po dobu tábora jsme za ně zodpovědní.
Prosíme označte malým dětem své oblečení, a ať si dávají své věci do kufru sami, aby věděly, co mají s sebou a je jejich.
Nezapomeňte dětem zabalit: pláštěnku, něco na hlavu proti slunci, baterku a náhradní baterie.
Stravování na táboře začne obědem, popřípadě dopolední svačinou, nedávejte dětem zbytečně mnoho jídla.
Omezte prosím balíčky se sladkostmi. (sladkosti lákají mravence a čokoláda dlouho v teple nevydrží)
Adresa na tábor:

Jméno dítěte
Skautský tábor Vamberk
Rybná nad Zdobnicí

Návštěvy na táboře jsou zakázány.
Na konci tábora prosíme o pomoc při jeho rozebrání a odvezení zpět do Vamberka. Děkuji

začátek: 1.7. v 9:00 ve Vamberku u kašny
konec: sobota 11.7. v 10:00 na tábořišti v Rybné nad Zdobnicí

vedoucí tábora: Vít Machek
604 111 157
604 469 460
731 060 493

přihlášku a vše ostatní dostanou děti na oddílových schůzkách, nebu si je můžete vytisknout sami.

prihlaska_tabor-2015-1.pdf a prihlaska_tabor - List2.pdf vytiskněte prosím oboustranně tak aby se dala část a) odstřihnout a odevzdat. Děkuji

• Tábor 2015 - pokyny pro rodiče (1).pdf
  • Tábor 2015 - seznam věcí.pdf