Sloupsko-sošůvské jeskyně

Kam: Sloupsko-šošůvské jeskyně
Sraz: 23.2 v 07:50 Vlakové nádraží Doudleby nad Orlicí
Konec: 24.2 v 19:50 Vlakové nádraží Doudleby nad Orlicí
Přespání: Na nedaleké skautské základně, kde budeme topit.
Cena: 550 Kč + V pokladně je možné zakoupit jednorázový overal (cca 100,- Kč). Aby si děti neušpinili nebo nezničili oblečení. V případě zájmu se mi ozvěte. Pokud vás bude víc, informuji o tom Správu jeskyní, aby s tím počítali

Sebou: Do velkého baťohu: karimatku , spacák, KPZ, nůž, baterku, Hygienické potřeby, pití, pláštěnku, vhodnou obuv a oblečení, menší batoh.
Povinně: Holinky
Další doporučené vybavení na prohlídku jeskyní: ochranné rukavice, šátek nebo tenká čepice pod přilbu.

Jídlo: Sobota: Dopolední jídlo si každý vezme sám. Odpolední spíše pozdní oběd si uvaříme společně. Na večeři si vemte něco na opékání ( Pokud nám počasí nedovolí opékání, ohřejeme si to v klubovně) ;)
Neděle: Snídaně společná. Oběd společný, ale znova pozdější. Večeře doma u maminek :)
Svačinky si vezme každý dle své chuti a libosti.