Závěrečné přespání kluci

Kam: Naše klubovna ve Vamberk
Sraz: 22.6 v 16:00 Skautská klubovna Vamberk
Konec: 23.6 v 11:30 Skautská klubovna Vamberk
Přespání: V klubovně, venku nebo ve srubu podle toho jakou budeme mít náladu a jaké bude počasí :)

Cena: 100Kč

Sebou: spacák, KPZ, nůž, baterku, Hygienické potřeby, vhodné oblečení a obuv. Můžou se hodit boty na přezutí. ( předpokládám že se v rámci programu budeme pohybovat venku.)

Co budeme dělat...
Pokusíme se dát dohrmoady nějaký airsoft. Kdo má něco z čeho by jsem si mohli zastřílet, vemte a určitě vyzkoušíme. vzduchovky, luky, praky zbraně na airsoft atp. , bang ( pokud někdo přinese ) Dračák ( pokud bude zájem). Uděláme si něco dobrého na ohni ( pokud ho zvládnete rozdělat ) a protože mi většina z vás nic neposlala, tak budeme hrát člověče nezlob se!
Jídlo: Večeři si uděláme společnou na ohni ( pokud rozděláte ten oheň ), Snídani, případnou svačinu si veme každý sám

Těší se na vás: Jarda, Slovíčko, Věrka