Po práci legrace

Kdy: 28.8-29.8
Kam: Naše klubovna ve Vamberku
Sraz: 28.8 v 09:30 Skautská klubovna Vamberk
Konec: 29.8 v cca 16:00-17:00 na klubovně, podle toho jak bude probíhat balení pohádkového lesa.
Přespání: V klubovně, nebo ve srubu, případně si něco postavíme venku. Bude záležet na počasí i účastnících

Cena: 50Kč

Sebou: spacák, KPZ, nůž, baterku, Hygienické potřeby, vhodnou obuv a oblečení

Co budeme dělat. 28:8 nás čeká výměna kompletního osvětlení v garáži ( skladu ). Pokud bude dostatek účastníků a času, opravíme lavičky u ohniště. Večer si uděláme zábavný a grilovací. Jakékoliv hry na večer jsou vítány.
29:8 nás čeká příprava a následná realizace pohádkového lesa.

Jídlo: Na sobotní den si vezme každý sám, máme dost práce a vařit nebudeme. Na sobotní večer jídlo zajištěno, bude se grilovat.
Neděle: Snídaně společná zajištěná. CO SE TÝČE JÍDLA BĚHEM PŘÍPRAVY POHÁDKOVÉHO LESA, BUDU MÍT PODROBNOSTI V PONDĚLÍ VEČER PO SKAUTSKÉ RADĚ

TATO AKCE NENÍ POVINNÁ! PROSÍM O ÚČAST JEN TY, KTEŘÍ OPRAVDU CHTĚJÍ NA KLUBOVNĚ S NĚČÍM POMOCT.

ÚČAST PROSÍM POTVRĎTE NEJLÉPE SMS ZPRÁVOU.

POKUD BY NĚKDO V PÁTEK NEMOHL, URČITĚ SE MŮŽE PŘIDAT AŽ NA POHÁDKOVÝ LES. KAŽDÁ RUKA SE NÁM BUDE HODIT.

Těší se na vás: Jarda, Věrka