Registrace 2021

Nazdar,
rok se s rokem sešel a máme tu registrace, tentokrát na rok 2021.

Letošní poplatek:
pro benjamínky, vlčata, světlušky, skauty a skautky je: 500,- Kč
pro RaR a členy kmene dospělých: 350,- Kč (komu je k půlnoci 31.12.2020 18 a více platí tuto cenu).
A kdo má STS tak +200 za každé telefonní číslo.

Všechny z Vás do 15ti let, bychom také rádi poprosili o vyplnění skautské přihlášky - ať máme data nováčků a můžeme aktualizovat data i dlouhodobých členů.
Nová skautská přihláška je ke stažení zde:

Přihlášky s sebou prosím doneste k našemu stromečku a Betlémskému světlu - 21. 12. 2020 (budeme mít i vytisknuté s sebou na místě).

Zodpovědné osoby k výběru hotovostní registrace: Denča, Víťas, Martin, Jarda. Ovšem díky hektické době a manipulaci s penězi bychom byli rádi, kdybyste upřednostnili platbu na účet 2301726939/2010 a do zprávy pro příjemce napište: registrace 2021 jméno a příjmení.

Víme, že se nacházíme v hektické době, která nám neumožňuje skautování na plno... Zvažovali jsme i nižší registrace, ale zjistili jsme, že níže jít nemůžeme, aby to bylo pro naše středisko utáhlo :-).

Co děti v ceně registrace získají : mají nás na schůzkách, jsou pojištěni, pokoušíme se je zahrnovat bohatým programem a motivovat krásnými odměnami, měsíční skautský časopis, levnější tábor - zpravila skautské děti jezdí za cenu o 600 Kč nižší než "neskauti",...

Za skauty ve Vamberku
Víťas, Martin, Denča a všichni ostatní :-)