Putování za hvězdami

Akce pro starší vlčata.

Putování za hvězdami

Kdy: 25.02.-26.02.
Dodatečně dávám možnost prodloužení akce mimo původní informaci.
( ti co budou mít zájem, mohou přespat na klubovně jíž z pátka 24.2 na sobotu 25.2. V takovém případě mi napište sms s textem: přespím v pátek a jméno, nebo něco podobného. Vezmete si věci v pátek na horňák, na začátek schůzky. Já tam budu mít auto do kterého naložíme krosny a odvezu je dolů na klubovnu)
Pro tuto možnost jsme se rozhodli, abychom zjistili jaký bude zájem mezi dětmi i rodiči o akce delšího rozsahu než dva dny.
Kam: Hradec králové, vesmír a zpět.
Sraz: 25.02 v 8:30 skautská klubovna Vamberk
Konec: 26.02 v 11:00 skautská klubovna Vamberk

Sebou:
Do velkého batohu: spacák, vhodné oblečení, jídlo a pití které nebude potřebovat na sobotní cestu.

Do malého batohu: který si vezmem sebou na sobotní cestu: jídlo a pití cca na půl dne. nůž baterka. KPZ ( kdo nemá KPZ, tak nevadí, zařídíme během roku) Pláštěnka ( nepromokavá bunda není pláštěnka,),

Jídlo:
Sobota: oběd zajistíme my, ( oběd bude dřívější, odjíždíme vlakem z Pekla v 11:47) V malém batohu musejí mít jídlo a pití na zbytek dne. Návrat z HK máme až večer. Po návratu budou mít možnost něco si opéct na ohni k večeři.

Neděle: Snídani zajistíme my. Oběd již doma :)

Po celou dobu akce bude na klubovně zajištěna pitná voda. ( většina z vás ví že vodu na klubovnu dovážíme a nejsem připojeni na vodovodní řád )

Co budeme dělat? Návštěva hvězdárny a navazují program který neprozradím ;)

Všem připomínám že automaticky počítám s účastí všech dětí. Pokud dítě nemůže z nějakého důvodu jet, oznamte mi to prosím co nejdříve. Musím předem zajistit dopravu i vstupenky.

Těší se na vás Jarda, Fíla, a Tomáš. :)