Výprava do Rokytnice v Orlických horách

Akce pro oddíl starších vlčat a skautů

1. Dobrovolné přespání 25.-26.10.
Kde: Skautská základna ve Vamberku
Začátek: 18:30
Co: Dobrovolné přespání s opékáním v návaznosti na následující akci.
S sebou: jídlo a pití na večer. Věci na výpravu. Pokud máte hudební nástroje a oblíbené hry, které si budeme moci zahrát, tak určitě uvítáme. Na klubovně bude možnost doplnit si pití na následující výpravu. Pokud si někdo vezme termosku, může si ráno na klubovně vzít teplý čaj.
Tato část akce je dobrovolná, budeme však rádi když nám dáte vědět že přijdete už ve středu.

2. Výprava do Rokytnice v Orlických horách 26.-27.10.
Začátek: Vamberk, Horní náměstí 8:00
Konec: Skautská základna Vamberk 15:30 (po domluvě dříve, nebo později)
Co: Přespání venku v okolí pevnostní linie v Rokytnici, v případě deště máme zařízené přístřeší
Cena: 250Kč
Jídlo: Zajistíme čtvrteční oběd a večeři, v pátek budeme mít společně snídani a oběd.
S sebou do velkého batohu: něco drobného ke svačinám, pití na celou akci (většinu času budeme mimo základnu), termosku s čajem pokud máte, hygienu, spacák, karimatku, nůž, ešus, lžíci, hrnek, KPZ, psací potřeby a zápisník, dalekohled a buzolu (pokud máte doma a svěříte jej klukům), náhradní oblečení, pláštěnku, šátek a lodičku/baret, na sebe teplé oblečení a pevnou obuv,
Pro výpravu počítáme se všemi, pokud někdo nemůže, dejte nám to vědět co nejdříve, děkujeme.

Tuto akci povede Filip s případnými dotazy se prosím obracejte na něj.
Kontakt: Filip Fišer 731 993 016

Těší se na vás: Filip, Tomáš, Jarda