Poděkování za podporu

Tímto způsobem bychom chtěli i přes naše internetové stránky vyjádřit naši nejupřímnější vděčnost za velkoryse finanční podpory, kterým se nám v roce 2023 dostalo. Díky štědrosti naších dárců se nám daří udržovat naše vybavení a zázemí a také poskytovat dětem nevšední zážitky díky podpoře našich akcí.

Velké díky patří:

• Městu Vamberk, které nám pomáhá pravidelně financovat provozní činnost a akce pro Vamberecké děti (Čerti v lese a Pohádkový les), letos nám pomohlo zafinancovat i část stanových podsad a akci Jamboree
  • Královehradeckému kraji, který nám pomohl financovat z dotace nové stanové podsady a také podpořil darem naše akce pro děti
logo KHK
  • Naší nadřízené jednotce Junák – český skaut, Královehradecký kraj, z.s., která nám pomáhá pravidelně s financováním provozních nákladů
  • Firmě Řetězárna Česká Třebová s.r.o., jejichž dar jsme využili na financování akce Jamboree a úhradu drobností pro děti
  • A také firmě ŘETĚTY VAMBERK, spol. s r.o., která nám pomáhá již pravidelně financovat akci Pohádkový les.

Chceme všechny, kteří nám poskytli podporu, ujistit, že každý Váš příspěvek využíváme s maximální péčí a úctou. Bez Vaší podpory by nemohla naše organizace fungovat. Velké díky Vám všem!
S úctou
Junák český skaut – středisko Vamberk, z.s.